Novinky

 

 

Hned dvakrát po sobě  jsme si vyrazily na trojzkoušky agility do Zlína – Příluky, kde rozhodčí Roman Hajnala (SR) a Antonín Grygar připravili krásné parkůry. Leontýnka tak měla možnost opět okusit  závodní atmosféru v cizím prostředí a získala hned dvě postupové zkoušky v kategorii SA2.

květen 2019Poslední zkoušku agility potřebnou pro postup do výkonnostní kagerie SA2 Leontýnka získala v Čeladné na Animalia Cupu. V první zkoušce se umístila na 1. místě a v druhé zkoušce na 2. místě. V součtu vyhrála!

leden 2019

 


31.10.2018 Leontýnka oslavila 2. narozeniny.


Leontýnka, myška naše 7.10.2018 na zkouškách agility The North Face v Ostravě ve výkonnostní kategorii SA1 získala 1. a 4. místo a v součtech se umístila na krásném 3. místě.

říjen 2018


V sobotu 15. 9. 2018 se v Kněževsi nedaleko Prahy uskutečnila 19. speciální výstava plemene Coton de Tuléar a pozvání přijala italská rozhodčí Elisabetta de Luca. Potkali jsme opět spoustu milých lidí a nádherné cotonky. Beatrise obhájila titul Cotonek šikula roku 2017 a také podkategorii šikula agiliťák, který každý rok uděluje CotonLand a převzala krásnou trofej.

Leontýnka získala známku V (výborná) a mohla se tak zúčastnit bonitace.  K naší veliké radosti se tím dnem stala chovnou fenkou.

autor fotografií z výstavy p. Marková

září 2018


Rozhovor v magazínu eCanis s názvem “ S cotonem na parkúr agility! Proč ne ?  >>> odkaz na článek o Leontýnce, Beatrise a Nocaimě 

září 2018


Druhé zkoušky agility Leontýnky ve výkonnostní kategorii SA1 dopadly skvěle. Počasí nám sice moc nepřálo,  byl to jeden z prvních chladných dnů po tropických letních teplotách, pršelo, ale i přesto jsme si přivezli z Prostějova „Faktor strachu aneb horká letní 4tečka“ tři splněné zkoušky z toho dvě postupové do vyšší kategorie.  >>> VIDEO 

srpen 2018


Prodloužený prázdninový víkend na Bestagility soustředění ve Valašské Bystřici pod vedením Adriany Slezákové  jsme si všichni parádně užili. Bimbulka trénovala na MČR v agility 2018 a Leontýnka už mě taky pěkně prohání.

  >>> FOTO     >>> VÍCE FOTO

červenec 2018První zkoušky Leontýnky a současně první společné oficiální závody agility Leontýnky s Bimbulkou. Holkám se dařilo,  Leontýnka si přivezla dvě splněné zkoušky SA1 a Bimbule jednu zkoušku SA3, v součtech byly ve své kategorii obě na druhém místě .

červen 2018


Narozeninový pozdrav od Lexíka, přejeme všem bráškům k 1. narozeninám jen to nej !

říjen 2017


Na podzimním Bestagiliťáckém přeboru v Ostravě Kunčicích Leontýnka soutěžila v kategorii začítečník bez ohledu na velikostní kategorii a umístila se na krásném 5.místě z 23 závodních týmů. V soutěži družstev běžela spolu s Czokoládkou z čertovy kazatelny a protože jsou to holky šikovné tak vyhrály 1. místo.  Video zde

září 2017

 


Krásné čtyři dny jsme strávili na agility soustředění v Budišově nad Budišovkou pod vedením Adriany Slezákové a Elišky Panáčové. Leontýnka si užívala tunýlků ve společnosti Bibi, Engee, Lexi, Czoki, ….

červenec 2017


Přišel nám pozdrav od brášky Lexíka z Rumunska, moc a moc tě pozdravujeme !

leden 2017